Jun 13, 2008

nejaušības skaistums / the beauty of randomness

kopā ar kafijas, kanēļa un kakao smaržu.
oranžajām sienām un lielformāta Ņujorkas foto.
ar Rīgas vasaras putekļiem un basajām kājām.
patiesība mani atkal noķēra, un es ceru, ka nelaidīs vaļā.

viņa teica - ir tik jauki darīt to, kas iešaujas prātā. dzīvot tagad un šeit, nevis, esot jaunam, ilgoties pēc vecumdienām, un, kad tās pienāk, gribēt atkal būt jaunam.
viņa teica - es gribu baudīt dzīvi un darīt to, ko man katrā konkrētajā mirklī gribās darīt. ja man gribās novilkt kurpes, tad kāpēc gan ne? un, ja man gribās iet vakarā dejot, tad kāpēc man to nedarīt, pat ja nākamajā dienā ir pārstāvju kongress...
viņa teica - es gribu dzīvot tagad. man liekas, ka tā ir daudz priecīgāk.

un es klausījos, smaidīju un māju ar galvu, un man tādos kā flašbackos nāca atpakaļ domas par Robu Belu, būšanu kalnā, slidināšanos un lēkāšanu zālē lietū, dauzīšanos sniegā 1100m augstumā, to, kā Dievs priecājās tad, kad mēs vienkārši baudam dzīvi un Viņu, un to, cik labi, ka dzīve ir īsta.

nē, nu forša tā patiesība. pielavās pilnīgi negaidīti.

******************
together with the smell of coffee, cinnamon and chocolate.
together with the orange walls and the huge photo of the New York City.
together with the summer dust and bare feet.
the truth just caught me right on the spot. and I hope she wont let me go.

she said - it is so nice to do all the random things that come into my mind. it helps me to live here and now, and not to long for being old when you are young, and not to dream about being young again when you are finally old.
she said - I want to enjoy the life to it's fullest and do what I feel like doing. If I feel like taking my shoes off, why shouldn't I? and if I feel like going dancing tonight, why couldn't I do it, even if I have an important business meeting the day after...
she said - I want to live my life now. I think it feels much more joyful that way.

I was listening to her, smiling and nodding my head, and things like small flashbacks started to come in my mind and heart - everything starting from Rob Bell and being on the mountain, to frolicking and jumping in the grass that autumn afternoon, to playing and having fun in the snow in 1100m altitude, to how God is happy if we are just enjoying who we are and who He is, to how real the life is and how good it feels after all.

well, pretty awesome that truth is. sneaking up to me totally unexpectedly.