Jan 5, 2008

Pēc un pirms garša/ After- and before-taste

Kāds ir tavs pielāgošanās ātrums?
Kā tas nākas, ka dažiem vajag tikai vienu "klikš", lai nomainītu sliedes un vagonus, bet citiem - veselu mehāniķu armiju un piecus dažādus angārus, lai uzsāktu jaunu maršrutu?
Vai tas ir kaut kas tāds, kas ir iebūvēts mūsos jau no paša sākuma? Kaut kas, kas ir tik dziļi, ka pats tam netiec klāt?
Kur ir punkts, kad pietiek - kad pārmaiņas slīcina un izsūc tā vietā lai iedvesmotu un pamestu gaisā?
Man pēdējā laikā patīk vārdi "ilgtermiņa" un "ilgtspējīgs". Man tikai ir nedaudz grūtības tos ieviest savā ikdienā. Jo gribētos jau.

Ceturtdiena - LV.
Sestdiena - Norge.
Pirmdiena - Grenlande.

Un tad jau redzēs, kas tālāk.

*********************

What's your adaption speed?
Why does someone need just one "click" in order to change tracks and wagons, but others - whole bunch of mechanics and five different hangars in order to start a new route?
Is it something that's built in us from the very beginning? Something that's so deep inside that we can't really get there?
Where's the point when enough is enough - when changes drown you and suck you out instead of inspiring you and throwing you in the air?

I like the words "long-term" and "sustainable" lately. I just have a little bit of trouble finding how to put them into action in my small every day life. I would like to.

Thursday - LV.
Saturday - Norge.
Monday - Greenland.

We'll see how it goes further.