Jun 30, 2008

vnk satriecoši /the land of awesomeness

tikai mazliet. gargabaliem tomēr vajag laiku un iedvesmu. iedvesma ir, laika nav. punkts.

Dānija ir samērām satriecoša.
Nekad nedomāju, kad tas, kas sākās ar pilnīgi nejaušu atcerēšanos, sēžot uz grīdas ofisā Grenlandē, izvērtīsies par vienu no skaistākajām vasarām manā dzīvē. Tā ir vēl viena vieta, kur es gribētu savākt visus savus iemīļotākos cilvēkus, nodibināt pati savu karaļvalsti un dzīvot laimīgi līdz mūža galam. Bez galvaspilsētas. Bez inflācijas. Ar zaļu zāli, vēja ģeneratoriem un čīkstošiem divriteņiem.

Viens gan ir skaidrs - es esmu stāvā sajūsmā par to, ka man atkal ir DARBS, ka es atkal varu strādāt. Mana sajūsma vakar pat sasniedza tādu līmeni, ka es piefiksēju, ka priecājos par to drudžaino stresu, kas uzrodas, kad ir daudz darbu, maz laika un miljons lietu ko nomenedžet. diezgan jau kreisi, bet a ko. Man patīk strādāt:)

būs. būs turpinājums. kaut kad. drīz.

p.s. pēc 10 gadu pārtraukuma, es atkal esmu iegādājusies rokaspulksteni. 20kronu vērtībā, sarkana gumijas siksniņa ar puķēm un bitēm. tas ir vēl viens apliecinājums, ka šī pavisam noteikti nebūs parasta vasara.
p.p.s bildē ir aplūkojamas 1/2 no manas līdzpaņemtās bibliotēkas. mazliet jau ir slimiņi, bet a ko.


just a little bit. for longer pieces there is time and inspiration needed. inspiration is what i have, time is what I don't. period.

Denmark is kind of fabulous.
I never thought that what started as a totally random thought on the office floor on Greenland will turn out to be one of the best summers I have ever had. Coz that's where all this is heading to. This is one more place on earth where I would like to gather all by beloved people, establish my own kingdom and live happily ever after. No capital. No inflation. Just the green grass, wind and rusty bikes.

one is clear for sure though - I LOVE having a JOB again. yesterday my excitement reached a level where I realized that I almost enjoy that stress you have when time squeezes you in, when there are million things to do and million small tasks to manage. pretty messed up, huh? but, well, as I said - I love having a job again.

will be. will be continued. at some point. soon.

p.s. after 10 year break, i have bought a watch again. got it for 20kroner, with red rubber wristlet with flowers and bees on it. thats one more thing that says that this summer is going to be very different from anything that I have ever experienced.
p.p.s. in the picture you can see ~1/2 of the library I brought with me. a little bit sick i must say.